O nas

Dane znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy. Dostęp do właściwych informacji ma kluczowe znaczenie podczas podejmowania efektywnych decyzji biznesowych. Zapewniamy naszym klientom przewagę, jakiej potrzebują, aby skutecznie konkurować – poprzez bazy danych lub poprzez produkty, które opracowujemy i które pozwalają klientom rozwiązywać problemy biznesowe.

Aby otrzymać pełne i rzetelne dane oraz informacje, stosujemy połączenie analizy rynkowej i modelowania statystycznego. Szczycimy się zapewnianiem jasności na rynku, który może być złożony i mylący, a naszą firmę zbudowaliśmy tak, aby była najlepsza na świecie w swoim sektorze.

Obecnie oferujemy produkty i rozwiązania, które są bezcenne na każdym etapie cyklu życia pojazdu. Posiadamy informacje, na których polega branża – od danych identyfikacyjnych, poprzez wycenę bieżącej wartości rynkowej i szacowanie wartości rezydualnych, aż po kalkulację szkód i systemy zarządzania nimi.

Prowadzimy naszą działalność przede wszystkim w celu zapewniania wsparcia, porad, możliwości i korzyści naszym klientom. Nasi klienci są powodem, dla którego istniejemy, a ich sukces jest naszym sukcesem.