Czy twój plan dla branży motoryzacyjnej jest atrakcyjny dla rynku masowego?

Spopularyzowanie pojazdów elektrycznych to priorytet rządów, które przeznaczają na elektryfikację spore kwoty. Czy jednak twój plan obejmuje program zachęt, dzięki którym ta branża przestanie być niszowa i zmieni się w rynek masowy?

Więcej informacjiPolityka oparta na danych 

Wykorzystaj nasze dane, analizy i wnioski na temat nowych i używanych pojazdów, aby stworzyć praktyczne przepisy, które zwiększą zainteresowanie społeczeństwa tą branżą. 

Tworzenie dokładnych prognoz wartości rezydualnej 

Przewiduj, śledź i porównuj współczynnik adopcji, korzystając z wiarygodnych danych i prognoz dotyczących wartości rezydualnej. 

Analiza całego rynku europejskiego 

Analizuj przepisy i tempo ich prowadzania na całym europejskim rynku – szybko i łatwo. 

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.

Wyjdź poza rynek nowych samochodów

Większość rządów opiera swoją politykę głównie na rynku nowych samochodów, który stanowi tylko ułamek całego parku samochodowego. Chcąc zapewnić dalszy rozwój branży motoryzacyjnej, starają się rozszerzyć tę politykę na rynek samochodów masowych i używanych, aby zyskać bardziej całościowy ogląd sytuacji. 

Nasze zatwierdzone przez producentów dane dotyczące specyfikacji, cen, wolumenu i wyceny pomogą wykorzystać potencjał rynku samochodów używanych do tego, aby wypełnić lukę związaną z przystępnością i przygotować zachęty dla odpowiednich segmentów pojazdów, które wspomogą rozszerzenie rynku. 

Wykorzystaj nasze dane do tego, aby: 

 • analizować wskaźniki przyjmowania się pojazdów elektrycznych w różnych krajach i wykorzystać tę wiedzę we własnych procesach decyzyjnych oraz planując politykę wewnętrzną 
 • śledzić i porównywać wartości rezydualne przed wprowadzeniem zmian i po ich wprowadzeniu, aby sprawdzić, czy przyspieszają, czy spowalniają proces adopcji 
 • porównać transgraniczną infrastrukturę ładowania i typów złączy w celu określenia atrakcyjności rynków z perspektywy infrastruktury 
 • przeprowadzić analizy pod kątem udziału w rynku i konsekwentnie realizować plan adopcji 
 • być na bieżąco z megatrendami w branży dzięki solidnym danym, aby móc wpływać na wszystkie planowane decyzje polityczne 

EV-VOLUMES

Czy pojazdy elektryczne naprawdę są bardziej opłacalne?

Użyj naszej intuicyjnej aplikacji Car Cost Expert i: 

 • przeprowadź symulację i porównaj wartości związane z całkowitym kosztem posiadania dla poszczególnych pojazdów, aby się dowiedzieć, który z nich rzeczywiście jest najbardziej opłacalny; 
 • zainwestuj w segment, który jest najbardziej korzystny dla twojej gospodarki. 

Car cost expert

Jesteś doradcą podatkowym lub prawnikiem i korzystasz z naszych danych i analiz?

Nasze dane, analizy i wnioski nie tylko pomagają świadomie wpływać na politykę, ale też są wykorzystywane przez agencje rządowe, organy celne i sądy do następujących celów: 

 • doradcy podatkowi mogą polegać na naszych solidnych wycenach pojazdów podczas określania dokładnej ceny pojazdu podlegającej opodatkowaniu; 
 • nasze wyceny są zatwierdzone przez sądy i mogą być wykorzystywane do przypisywania wartości do aktywów pojazdów w takich sytuacjach jak wypadki. 

 

Więcej informacji

Dlaczego specjaliści rządowi ufają naszym danym?

Prezentujemy dane, analizy i wnioski dotyczące cen aż z 20 ostatnich lat – ustandaryzowane dla całej Europy – aby pomóc rządom w tworzeniu zrównoważonej polityki motoryzacyjnej. 

Dowiedz się, co jeszcze sprawia, że Eurotax to właściwy wybór dla przedstawicieli administracji rządowej. 

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.

Pracuj wydajniej

Wspieraj i usprawniaj usługi publiczne dzięki danym i analizom Eurotax.

Nasze dane identyfikacyjne pomagają klientom z sektora publicznego: 

 • Identyfikować całe floty w połączeniu z dekoderem numeru VIN. 
 • Ustalać właściwe specyfikacje pojazdów, spełniające indywidualne potrzeby branży – lokalnie i w ujęciu ogólnoeuropejskim. 
 • Usprawniać operacje systemowe, od zarządzania flotą po kwestie podatkowe i prawodawstwo. 

EV-volumes

Specjalistyczne dane i wiarygodne prognozy dotyczące pojazdów elektrycznych. Oferujemy unikalne, niezwykle szczegółowe zbiory danych pozwalające na śledzenie jakości i tworzenie prognoz dla pojazdów elektrycznych.

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Wycena PRO

Skutecznie wyceniaj i sprzedawaj pojazdy.

Re-forecast

Wyceń flotę pojazdów jednym kliknięciem dzięki usłudze Reforecast Online.

Car Cost Expert

Spraw aby całkowity koszt posiadania (TCO) był konkurencyjny i atrakcyjny dla klientów.

EV Volumes

Specjalistyczne dane i wiarygodne prognozy dotyczące pojazdów elektrycznych.