Dlaczego wybrać Eurotax

Pięć powodów przemawiających za Eurotax

Dzięki technikom badawczym doskonalonym na przestrzeni lat, godne zaufania dane i usługi Eurotax oferują Ci to, czego potrzebujesz, aby nie tylko konkurować, ale także stale się rozwijać. Opierając się na naszym doświadczeniu, zespołach specjalistów, danych, analizach i metodologii, pomagamy klientom w podejmowaniu decyzji, zapewniając im osiąganie optymalnych wyników finansowych.

Pomagamy odkrywać nowe możliwości i poznawać co raz bardziej wymagający rynek motoryzacyjny z myślą o Twojej przyszłości. Każdego dnia w oparciu o nasze dane i informacje podejmowane są tysiące decyzji.

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.

1. Dokładność

Korzystamy z wielu wiarygodnych źródeł, aby stworzyć nasze własne, niezależne wyceny. To unikalne podejście oznacza, że oferujemy zaufane, kompletne i bezstronne analizy działań i warunków rynkowych.

2. Niezależność

Pozostajemy niezależni i bezstronni, gdyż firma Eurotax nie ma powiązań z żadnymi podmiotami z branży motoryzacyjnej. Dzięki temu zawsze masz pewność, że nasze dane oparte są na wiarygodnych, niezależnych badaniach i że nie kierujemy się własnym interesem i nie opieramy się na pojedynczych źródłach.

3. Dostępność

Nieustannie rozwijamy nasze narzędzia i zestawy danych, aby były intuicyjne i łatwe w użyciu, pomagając Państwu szybciej i bardziej zdecydowanie podejmować ważne decyzje biznesowe. Odzwierciedleniem tego zaangażowania są nasze aplikacje do wyceny pojazdów i kalkulacji szkód, które łączą wszystkie potrzebne rozwiązania w jednym miejscu.

4. Wiedza

Zatrudniamy zespół blisko 400 specjalistów z branży motoryzacyjnej, w skład którego wchodzą redaktorzy, analitycy i opiniotwórcy. Łącząc ich doświadczenie w zakresie analizy statystycznej, naszą metodologię i sztuczną inteligencję, codziennie oferujemy najbardziej wiarygodne informacje o cenach na rynkach europejskich.

5. Indywidualne podejście

Dostarczamy dane i analizy rynkowe obejmujące cały cykl życia pojazdu – od jego projektowania, aż po utylizację, dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych klienta. Oferujemy nasze rozwiązania w różnych formatach tak, aby wspierały i optymalizowały Twoje procesy biznesowe.