Nasza dokładność

Podejmuj decyzje w oparciu o wiarygodne, bezstronne dane.

Jak to robimy

Aby dostarczyć jak najdokładniejsze dane, wykorzystujemy wiele źródeł informacji. Oprócz analizy statystycznej ogłoszeń internetowych regularnie spotykamy się z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż samochodów używanych w sieciach dealerskich, przedstawicielami branży car fleet management (CFM) oraz niezależnych komisów.

Jak spajamy to w całość

W czasie regularnych spotkań otrzymujemy wiedzę na temat rzeczywistych cen sprzedaży samochodów używanych, a także trendów rynkowych. Pozwala to nam maksymalnie szybko reagować na wszelkie zmiany podaży i popytu.

Zebrane informacje są przetwarzane z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych segmentów rynku motoryzacyjnego. Mają one wpływ zarówno na publikowane notowania, jak i wartości rezydualne.

Co to oznacza dla klienta

Nasze sprawdzone procesy weryfikacyjne pozwalają nam dostarczać dane istotne dla wszystkich klientów, niezależnie od segmentu rynku, w którym działają. Począwszy od samochodów nowych przez samochody używane aż do wyceny pozostałości – wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientów w zakresie wyceny. Umożliwiamy podejmowanie decyzji w oparciu o wiarygodne i bezstronne dane.

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.