Wycena i ustalanie wartości

Więcej informacji

Jak mogę dokładnie wyceniać pojazdy?

Korzystaj z naszych dokładnych i aktualnych baz danych do analizy cen ofertowych i zyskaj dostęp do najnowszych informacji dotyczących wycen, prognoz i aktualnych cen.

 • Ustalaj precyzyjne ceny sprzedaży dla pojazdów, które posiadasz w ofercie, oraz dla tych, które dopiero planujesz kupić.
 • Koryguj ceny z uwzględnieniem pełnego fabrycznego wyposażenia dodatkowego pojazdu w oparciu o oryginalne dane producenta.
 • Obserwuj, jak konkurenci radzą sobie ze sprzedażą tych samych pojazdów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Eurotax zapewnia Ci pełną kontrolę

Nasze dane dotyczące aktualnych cen ofertowych pozwalają na bieżące aktualizowanie Twoich ofert w oparciu o dostęp do zmieniających się regionalnych warunków rynkowych oraz wielu innych kryteriów – począwszy od czasu sprzedaży określonych modeli po liczbę dni potrzebnych do ich sprzedaży. Wszystko to daje Ci możliwość maksymalizacji zysków ze sprzedaży pojazdów.

Zobacz najszybciej sprzedające się samochody w Twojej okolicy

Dostęp do naszych aktualnych cen ofertowych jest jednym z najbardziej kompleksowych zestawów danych na rynku. Łączy w sobie możliwość korzystania z cen ofertowych w czasie rzeczywistym z możliwością sprawdzania cen pojazdów w Twojej okolicy oraz czasu, w jakim się sprzedają.

Nasze rozwiązania

 • Wycena PRO

  Skutecznie wyceniaj i sprzedawaj pojazdy.

 • Re-forecast

  Wyceń flotę pojazdów jednym kliknięciem dzięki usłudze Reforecast Online.

 • Compare

  Kupuj, monitoruj i sprzedawaj pojazdy w bardziej konkurencyjny sposób, korzystając z zaufanych danych.

 • Bazy Danych & APIs

  Wszystkie potrzebne dane dostarczane wedle Twoich potrzeb.

 • Residual Value Monitor

  Poznaj trendy, analizuj i porównuj własne oferty z ofertami konkurencji, w kraju, i za granicą.

 • Residual Value Intelligence

  Sprawdź wartości rezydualne. Analizuj rynek samochodów używanych.

Powrót do góry.

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.