CCE dla producentów samochodów

Udowodnij korzystny TCO i zwiększ sprzedaż pojazdów.

Car Cost Expert to więcej niż tylko narządzie sprawdzające całkowity koszt posiadania. To platforma umożliwiająca dokonywanie kompleksowych symulacji pomagających znaleźć najlepszą kombinację wyposażenia, pakietów i usług. Dzięki temu możesz zdobywać przewagę nad konkurencją i sprzedawać więcej pojazdów flotowych i leasingowych, osiągając przy tym większe zyski.

Teraz narzędzie to jest dostępne z bardzo intuicyjnym, wizualnym interfejsem użytkownika, który przyspieszy Twoją pracę.

 

Badania i rozwój

Projektuj z myślą o przyszłości.

Wykorzystuj narzędzie Car Cost Expert do tworzenia symulacji wersji wykończenia, pakietów wyposażenia i okresów serwisowania, aby projektować przyszłe modele o najniższym TCO.

 

Produkty i wycena

Udoskonalone strategie wyceny.

Znaczne dyskontowanie nowych pojazdów może wpływać negatywnie na Twoje marże. Car Cost Expert, na podstawie wprowadzonych przez Ciebie wartości, pomoże Ci znaleźć niższe TCO przy mniejszym dyskontowaniu w stosunku do konkurencji.

 

Marketing

Argument w komunikacji.
Car Cost Expert pomoże Ci porównywać TCO Twoich modeli z konkurencją. Możesz to wykorzystać do tworzenia atrakcyjnych materiałów marketingowych, podkreślających tę korzyść – i zwiększać sprzedaż.