EV Volumes dla producentów akumulatorów

Śledź ruchy konkurencji. Udoskonal własną linię produkcyjną.

Dowiedz się więcej

Jak pomagamy

Producenci akumulatorów i materiałów wykorzystywanych do ich produkcji korzystają z danych EV Volumes i naszego narzędzia śledzącego dostawy akumulatorów, aby lepiej zrozumieć zapotrzebowanie na te produkty. Baza EV Volumes pomaga w planowaniu i organizowaniu dostaw, umożliwiając śledzenie, którzy dostawcy akumulatorów dostarczają produkty do poszczególnych pojazdów.

Dowiedz się więcej o EV Volumes

Wykorzystaj prognozy EV Volumes, aby prognozować zapotrzebowanie na określone parametry MWh akumulatora i lepiej skalować inwestycje związane z produkcją ogniw, na przykład dotyczące lokalizacji zakładów produkcyjnych.

Możemy również pomóc Ci zdefiniować przyszłych klientów, prognozując, gdzie produkcja pojazdów będzie w przyszłości najwyższa.

Proszę o kontakt w sprawie oferty EV Volumes

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.