EV-volumes dla flot i leasingu

Określenie pojazdów elektrycznych o największym potencjale rynkowym.

Dowiedz się więcej

Jak dane EV-Volumes pomagają menedżerom floty

Coraz więcej producentów samochodów wprowadza do oferty modele pojazdów elektrycznych.  Oto jak dane EV-Volumes mogą pomóc Ci w podejmowaniu decycji i zakupie odpowiedniej floty:

Dowiedz się więcej o EV-Volumes

Zyskaj dostęp do najlepszych w swojej klasie danych

Nasze miesięczne zestawienia sprzedaży samochodów BEV i PHEV są regularnie aktualizowane dla 130 rynków i ponad 600 modeli, a każdego miesiąca dodajemy kolejne. Możesz je filtrować według segmentu, możliwości szybkiego ładowania, napędu, pojemności akumulatora i jego składu chemicznego, dostawcy ogniw, regionu, kraju i nie tylko.

Dostrzegaj nowe możliwości

Korzystaj z bazy EV-Volumes w celu śledzenia sprzedaży samochodów BEV i PHEV, aby wybierać konkurencyjne alternatywy dla portfeli pojazdów Twoich klientów.

Przewiduj zmiany na rynku

Producenci samochodów często prezentują nowe modele, próbując w ten sposób kształtować postawy klientów. Jednak niektóre z tych modeli nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek.  Wykorzystaj naszą wiedzę w zakresie planowanych wprowadzeń nowych modeli i filtruj informacje według wskaźnika „prawdopodobieństwo wprowadzenia”, aby zaplanować i zarezerwować odpowiednie pojazdy dla swojej floty.

Proszę o kontakt w sprawie oferty EV-volumes

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.