EV Volumes dla flot i leasingu

Określenie pojazdów elektrycznych o największym potencjale rynkowym.

Dowiedz się więcej

Jak dane EV Volumes pomagają menedżerom floty

Coraz więcej producentów samochodów wprowadza do oferty modele pojazdów elektrycznych.  Oto jak dane EV Volumes mogą pomóc Ci w podejmowaniu decycji i zakupie odpowiedniej floty:

Dowiedz się więcej o EV Volumes

Zyskaj dostęp do najlepszych w swojej klasie danych

Nasze miesięczne zestawienia sprzedaży samochodów BEV i PHEV są regularnie aktualizowane dla 130 rynków i ponad 600 modeli, a każdego miesiąca dodajemy kolejne. Możesz je filtrować według segmentu, możliwości szybkiego ładowania, napędu, pojemności akumulatora i jego składu chemicznego, dostawcy ogniw, regionu, kraju i nie tylko.

Dostrzegaj nowe możliwości

Korzystaj z bazy EV Volumes w celu śledzenia sprzedaży samochodów BEV i PHEV, aby wybierać konkurencyjne alternatywy dla portfeli pojazdów Twoich klientów.

Przewiduj zmiany na rynku

Producenci samochodów często prezentują nowe modele, próbując w ten sposób kształtować postawy klientów. Jednak niektóre z tych modeli nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek.  Wykorzystaj naszą wiedzę w zakresie planowanych wprowadzeń nowych modeli i filtruj informacje według wskaźnika „prawdopodobieństwo wprowadzenia”, aby zaplanować i zarezerwować odpowiednie pojazdy dla swojej floty.

Proszę o kontakt w sprawie oferty EV Volumes

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.