EV-volumes dla firm inwestycyjnych

Korzystaj z naszych pomiarów w celu analizy ryzyka i Oceń przyszłe inwestycje.

Dowiedz się więcej

Jak dane EV-volumes pomagają inwestorom?

Korzystaj z bazy danych EV-volumes do śledzenia historii sprzedaży, aby analizować zakończone inwestycje i ocenić inwestycje planowane w przyszłości. Zyskaj cenny wgląd w krótkoterminowe ruchy na rynku. Zarządzaj ryzykiem i pewnie inwestuj w odpowiednie obszary.

Dowiedz się więcej o EV-Volumes

Oto, jak baza danych EV-volumes dostarcza wiarygodnych danych, które pomagają w podjęciu decyzji.

Ochrona przed poważnymi stratami

 

Chcesz wiedzieć, czy Twoja inwestycja jest solidna? Nie opieraj się na niewiarygodnych danych. Wykorzystaj nasze kompleksowe miesięczne raporty i prognozy sprzedaży pojazdów BEV i PHEV (aktualizowane co miesiąc) do śledzenia krótkoterminowych ruchów na rynku i podejmowania lepszych decyzji inwestycyjnych.

Zyskaj pełny obraz rynku

Jesteśmy specjalistami od danych o pojazdach elektrycznych i są one naszą pasją.  Wykorzystujemy najwyższej jakości dane i informacje, aby przygotować najlepsze na rynku prognozy sprzedaży pojazdów BEV i PHEV i pomóc Ci w zrozumieniu aktualnych trendów. Dostarczamy informacji na temat penetracji rynku, infrastruktury ładowania, akumulatorów, a także obecnych i przyszłych ofert, a więc wszystkich danych niezbędnych do przeprowadzenia kompleksowej analizy.

Proszę o kontakt w sprawie oferty EV-volumes

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.