EV Volumes – Producenci oryginalnego wyposażenia

Większe wolumeny i lepiej zaplanowana oferta. Skorzystaj z bazy EV Volumes.

Dowiedz się więcej

Jak pomagamy producentom samochodów

Trend na rynku kontynuuje zmianę na korzyść pojazdów elektrycznych. W latach 2024/2025 nastąpi przełomowa zmiana w świecie motoryzacji: szacuje się, że pojazdy elektryczne będą miały większy udział w rynku i będą produkowane w większej liczbie niż samochody z silnikiem spalinowym. Samochody z zasilaniem akumulatorowym szturmem przejmują masowy rynek, co powoduje nasilenie konkurencji.   

Dowiedz się więcej o EV Volumes

Oto sposób, w jaki baza EV Volumes pomaga producentom samochodów przygotować się na to, co nastąpi w przyszłości:

Identyfikacja luk w projektach pojazdów 

Umożliwiamy śledzenie ponad 600 modeli (każdego miesiąca dodajemy do nich nowe) i udostępniamy producentom samochodów zaawansowane filtry, dzięki którym mogą zidentyfikować luki w modelach konkurencji (np. związane z budową i pojemnością akumulatorów), a następnie wykorzystać te informacje podczas planowania własnych wdrożeń.

Lepsze badania rynku 

Baza EV Volumes oferuje kompleksowe dane dotyczące parametrów technicznych pojazdów elektrycznych. Osoby zajmujące się planowaniem produktów mogą filtrować dane według producenta oryginalnego wyposażenia, segmentu i rodzaju napędu, z uwzględnieniem informacji na temat akumulatorów, układu napędowego i ogólnych parametrów technicznych pojazdu, co pomaga im lepiej zrozumieć rozwijające się trendy. 


Przyszłościowe modele 

Zważywszy na szybki rozwój różnych segmentów rynku pojazdów elektrycznych, wiedza na temat tego, który segment ma szanse zyskać największą popularność w przyszłości, może przynieść korzyści producentom samochodów. System śledzenia udziału w poszczególnych krajach dostępny w bazie EV Volumes umożliwia producentom oryginalnego wyposażenia prognozowanie udziału w rynku (według kraju) dla różnych segmentów i koncentrowanie produkcji na tych segmentach, na które jest największy popyt.

Proszę o kontakt w sprawie oferty EV Volumes

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.