Dealerzy

Zarządzaj strategią sprzedaży w świadomy sposób dzięki wykorzystaniu aktualnych i dokładnych danych rynkowych, do których masz dostęp w jednej aplikacji.

Jak możemy pomóc

Oferujemy intuicyjne w użyciu rozwiązania zaprojektowane pod kątem Twoich potrzeb i procesów.
Od ustalania wartości zakupu, przez zarządzanie stokiem, aż po finalizację sprzedaży – Eurotax zapewnia dostęp do narzędzi i danych potrzebnych do podejmowania przemyślanych decyzji, utrzymania rentowności i rozwoju biznesu.

Dlaczego warto korzystać z Eurotax

Możesz na nas polegać. Nasze dane i informacje są podstawą przy podejmowaniu tysięcy decyzji biznesowych. Korzystaj z Eurotax, a zaoszczędzisz czas na codziennych zadaniach i procesach, podejmiesz świadome decyzje, które będą wspierały konkurencyjność Twojej firmy i pomogą Ci zwiększyć zyski.

Uzyskaj najlepszą cenę

Dostęp do aktualizowanych na bieżąco danych Eurotax dotyczące aktualnych cen ofertowych pojazdów używanych umożliwia uzyskanie pełnego obrazu rynku. W połączeniu z oprogramowaniem zawierającym notowania sprzedaży i zakupu pojazdów używanych pozwoli to na kompleksową analizę cen.

Prawidłowa identyfikacja stoku

Nasze dane specyfikacyjne dostępne za pośrednictwem serwisów internetowych lub aplikacji, umożliwiają prawidłową identyfikację pojazdów oraz precyzyjne określenie ich specyfikacji przed rozpoczęciem ofertowania i w procesie przygotowywania ogłoszeń na strony www.

  • Zyskaj dostęp do aktualnych ogólnokrajowych danych zawierających ceny ofertowe pojazdów używanych.
  • Podejmuj decyzje na podstawie wskaźników takich, jak „średni czas sprzedaży”.
  • Obserwuj trendy w zakresie najszybciej sprzedających się pojazdów, w kraju lub regionie.
  • Monitoruj pojazdy aktualnie ofertowane przez konkurencję.

 

Nasze rozwiązania

Wycena PRO

Skutecznie wyceniaj i sprzedawaj pojazdy.

Bazy danych i słowniki pojazdów

Wszystkie potrzebne dane dostarczane wedle Twoich potrzeb.

form

Proszę o kontakt w sprawie oferty Eurotax

Informujemy, że świadczymy jedynie usługi abonamentowe. Nie realizujemy pojedynczych wycen zlecanych przez osoby prywatne.

* Pole wymagane


Informujemy, iż produkty i usługi oferujemy wyłącznie klientom biznesowym. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę Eurotax. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. f) RODO zgodnie z Polityką Prywatności Grupy Autovista.