Kalkulacja PRO

Wszelkie informacje i pomoc, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał Kalkulacji PRO, są tutaj. Czytaj dalej, aby zobaczyć, gdzie znaleźć nasze instrukcje obsługi, skorzystaj z darmowych szkoleń, i wiele więcej.Kompleksowa i rzetelna kalkulacja napraw

Kalkulacja Pro zapewnia dostęp do aktualnych i obiektywnych danych umożliwiających kompleksową kalkulację napraw pojazdów, wspierając proces decyzyjny i rozwój Państwa biznesu.

Kalkulacja PRO oferuje to, czego potrzebujesz w jednej aplikacji:

 • Szybka i precyzyjna identyfikacja pojazdów wraz z wyposażeniem opcjonalnym w oparciu o zweryfikowane dane od producentów i importerów, umożliwiająca zidentyfikowanie modelu kalkulacyjnego i wszelkich elementów potrzebnych do wykonania kosztorysu naprawy.
 • Kompleksowe i intuicyjne oszacowanie szkody umożliwiające efektywne zarządzanie procesem naprawy, oszczędzając czas i pieniądze.
 • Szybka, rzetelna i dokładna wycena pojazdów pozwalająca na ustalenie prawidłowych cen (notowania sprzedaży aut osobowych, terenowych i dostawczych oraz pojazdów ciężarowych, autobusów i motocykli).
 • Profesjonalna i dokładna wycena wartości pojazdu w stanie rozbitym pozwalająca na automatyczne obliczenie wartości uszkodzonego pojazdu na podstawie rzeczywistych uszkodzeń oraz wartości auta. Pozwala tym samym ustalić wartość całkowitą szkody i ograniczyć koszty nieopłacalnych napraw. 

Szkolenia Kalkulacja PRO

Oferujemy kompleksowe szkolenia na platformie MS Teams. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia o tytule „Szkolenie z wyceny i kalkulacji” na adres: customer@eurotax.pl


Instrukcje obsługi

Nasze Instrukcje obsługi dostępne są bezpośrednio w programie kalkulacja PRO i zawierają szczegółowe wskazówki dotyczące wszystkich jego obszarów. Na poniższych zdjęciach zobaczysz gdzie je znaleźć:

1. W celu skorzystania z instrukcji kliknij przycisk „Pomoc”

2. Pojawi się nowe okno z drzewkiem wyboru


3. Instrukcja opisuje wszystkie możliwe funkcje w programie, zarówno dla wyceny pojazdów jak i kosztorysów czy optymalizacji.

4. Można również skorzystać z funkcji „szukaj” po słowaach kluczowych. Funkcje szukaj uruchomimy używając skrótu ctrl + f

VIN Check – szybkie i precyzyjne dekodowanie części

VIN Check to precyzja i oszczędność czasu

Dzięki usłudze VIN Check szybko i precyzyjnie zidentyfikujesz pojazd oraz części podlegające procesowi naprawy. Dzięki temu jesteś w stanie precyzyjnie określić nie tylko wartość pojazdu ale też bezbłędnie wybierać elementy jego wyposażenia w procesie kalkulacji szkody.

Usługa VIN Check zapewnia:

 • szybką i dokładną identyfikację pojazdu,
 • precyzyjną identyfikację części podlegających naprawie,
 • kompletną wycenę wartości pojazdu.

Aby dowiedzieć się więcej o serwisie VIN napisz do nas na adres mailowy customer@eurotax.pl a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą.

Skontaktuj się z nami

Nasz Zespół Obsługi Klienta z przyjemnością udzieli wszelkich wskazówek i wsparcia:Bądź zawsze na bieżąco z Autovista24


Nasze inne rozwiązania

 • Re-forecast

  Wyceń flotę pojazdów jednym kliknięciem dzięki usłudze Reforecast Online.

 • Bazy Danych & APIs

  Wszystkie potrzebne dane dostarczane wedle Twoich potrzeb.